Představujeme Vám svíčkárnu Rodas.

Svíčkárna byla založena v roce 1990 v Šestajovicích u Prahy, na ploše 4 500 m2.

V roce 1992 jsme postavili první část provozu.

Do roku 1993 jsme vyráběli svíčky pouze ručně, a to litím do forem.

První tažný stroj pro výrobu kostelních svíček byl zakoupen koncem roku 1993, nová technologie nám umožnila získat nové zakázky a vyrábět kostelní svíčky zejména do zahraničí, do Německa, Rakouska a Švýcarska.

V roce 1997 jsme byli přijati za člena Hospodářské komory ČR. V tomto roce jsme přistavili další provoz, který jsme vybavili moderními velkokapacitními stroji pro výrobu hřbitovních, čajových a stolních svíček. Díky tomu jsme se stali dodavateli svíček do sítí v České republice.

V roce 2000 nám byla udělena ochranná známka „Český výrobek“ č. 157.

V roce 2002 jsme zahájili po dlouhodobých přípravách výrobu kosmetických přípravků, hlavním obchodním partnerem je síť lékáren PHOENIX.

Od roku 2005 úzce spolupracujeme s celou řadou základních škol, umožňujeme žákům exkurze ve výrobě. Děti při exkurzích oceňují zejména možnost vyrobit si svíčky samy a také si prohlédnout minifarmu, která je součástí areálu svíčkárny.

Koncem roku 2007 jsme zakoupili moderní počítačem řízenou linku pro výrobu válcových svíček a koulí, čímž se nám podařilo získat dominantní pozici mezi výrobci svíček v České republice.

V roce 2008 jsme otevřeli podnikovou prodejnu v Šestajovicích a získali známku Turistického suvenýru.

Od roku 2009 připravujeme zásobování maloobchodních sítí v ČR.

Moderní výrobní stroje a propracovaná logistika umožňují nabídnout Vám příznivé ceny a krátké dodací termíny.

foto foto foto foto